11.216.995 ΜΟΤΕΡ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗΣ ΠΟΡΤΑΣ AMJ5239 AMJ5883 MAHLE Letrika (Iskra) DC Motor 24V 2,2, kW - AMJ5239 Direct current motor Mahle MM62 IM0029 OIL SISTEM, 2.2 kW 24V 24v 2,2Kw 2600 CWDE 11216995, AMJ5883
- Κωδικός Προϊόντος: 24V 2.2kW (IM0029, MM62) motor 24V 2,2 kW - AMJ5239
Εκδήλωση ενδιαφέροντος
Συμπληρώστε τη παρακάτω φόρμα προκειμένου να σας ενημερώσουμε για τη τιμή και τη διαθεσιμότητα του επιλεγμένου προϊόντος.
Περιγραφή
11.216.995 AMJ5883 MAHLE Letrika (Iskra) DC motor 24V 2.2kW (IM0029, MM62)
Iskra / Letrika 11,216,995
Mahle Iskra DC motor for Efel Delco
DATA SHEET
| Feature | New genuine |
| Rotation | CWDE (R) |
| Length | 192,0mm |
| Ø shaft / type | tang 8,0mm |
| Ø Motor diameter | Ø 114,00mm |
| Weight | 9,0Kg |
| interchangeable with | AM 103240 |
| flange centering | 42,0mm |
| fixing holes distance (center - center) | 90,0mm |
IM 0029
IM0029, 11216995,
New product
24v 2,2Kw 2600 CWDE
11216995, AMJ5883
ΜΟΤΕΡ ΥΔΡΑΥΛΙΚΗΣ ΠΟΡΤΑΣ
P / N: MM62
IM0029
11,216,995 AMJ5883 MAHLE Letrika (Iskra) DC Motor
Technical specification: 11.212.865 2,2kw 24V 120A 6,0Nm 2600min S2=2,0min s3=5%ED IP54
Direct current motor Mahle MM62 IM0029 OIL SISTEM, 2.2 kW 24V
DC motor Letrika - Iskra.
Voltage: 24V
Power: 2.3 kW
Number of revolutions 2600 / min.
Direction of rotation: -------->
S2 = 1.2 min.
S3 = 4.5% ED
Weight : 6.9 kg
Thermal Protection: NO
reference:
GEORGI Kostov - EC1.5 / 2.4 / 27
GEORGI Kostov - EC2 / 2.4 / 23-02
LETRIKA (SPARK) - 11,212,070
LETRIKA (SPARK) - 11,212,088
LETRIKA ( SPARK) - 11,212,612
LETRIKA (SPARK) - 11,212,865
LETRIKA (SPARK) - 11,216,995
LETRIKA (SPARK) - AMJ5178
LETRIKA (SPARK) - AMJ5636
LETRIKA (SPARK) - AMJ5652
LETRIKA (SPARK) - AMJ5781
LETRIKA (SPARK) - AMJ5883
Ephel - 36612
| BROC (OIL SISTEM) | c162011000, c162091000, c1620S1046 |
|---|---|
| DELCO REMY | 19024690 |
| TONGS | 36612 |
| GEORGI KOSTOV | EC152427, EC2242302 |
| MAHLE LETRIK (ISKRA) | IM0029, 11216995, AMJ5883, 11216541, AMJ5781, 11212865, AMJ5239, 11212612, AMJ5178, 11212088, AMJ5652, 11212070, AMJ5636 |

